3°C mgła

„Kulturalne Anioły” - Mikołajkowa akcja charytatywna.

Mazowiecki Instytut Kultury we współpracy z Fundacją Dziecięca Fantazja 5 grudnia o godzinie 12:00 w siedzibie MIKu na ul. Elektoralnej 12 zorganizował  akcję charytatywną pod hasłem „Kulturalne Anioły”. Ideą akcji jest zebranie funduszy na spełnienie fantazji – zakup skrzypiec – dla chorego na raka siedemnastoletniego Karola, podopiecznego Fundacji. Karol jest uczniem szkoły muzycznej II stopnia i walczy z rakiem kości. Aktualnie jest po operacji wszczepienia endoprotezy w kości biodrowej.

 

Słomiane Anioły zostały przygotowane i udekorowane przez znane osoby ze świata kultury i mediów oraz dziennikarzy radiowych i telewizyjnych. Udział w akcji wzięli m.in. Marcin Kwaśny, Agata Załęcka, Danuta Błażejczyk, Maja Komorowska, Wojciech Pszoniak,  Joanna Moro, Dagmara Kowalska, Marta Januszewska, Sławomira Łozińska, Kacper Kruszewski, Marieta Żukowska i ambasador fundacji Maciej Jachowski

 

Gotowe Anioły wraz z życzeniami i autografem ich twórców są już wystawione na sprzedaż na aukcji charytatywnej na portalu Allegro.Więcej informacji można znaleźć na profilu fundacji na facebooku:  https://www.facebook.com/DzieciecaFantazja .  Również linki do poszczególnych aukcji.

 

„Kulturalne Anioły” - Mikołajkowa akcja charytatywna. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się