2°C mgła

Praskie „Pożegnanie Lata” – dwudniowy piknik rodzinny w obiektywie naszego aparatu!

Pikniki rodzinne w Warszawie cieszą się ogromną popularnością. Mieszkańcy stolicy szczególnie cenią sobie czas, w którym można odpocząć od codziennych problemów wraz z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z takich wydarzeń z pewnością było „Pożegnanie Lata 2018”, podczas którego na Prażan czekało wiele atrakcji.

Dwudniowy piknik odbywał się pod Bazyliką Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Kawęczyńskiej.  Mieszkańcy Pragi mogli spróbować różnych smakołyków, wyrobów regionalnych, a także kupić sobie atrakcyjne pamiątki.

Tradycyjny jarmark witał prażan mnogością atrakcji, również dla tych najmłodszych! Dzieciaki mogły sprawdzić się w turnieju piłkarskim i siatkowym. Wśród licznych atrakcji znalazło się również miejsce dla inicjatyw charytatywnych. Stowarzyszenie „Kocham Pragę” zorganizowało akcję pieczenia placków ziemniaczanych, z której cały zysk został przekazany na rzecz Oratorium im. św. Jana Boszko w Warszawie. Inicjatorem akcji był Jacek Wachowicz, kandydat Bezpartyjnych do Rady Dzielnicy Praga Północ, z którym udało nam się porozmawiać.

Takie wydarzenie oczywiście nie mogło obyć się bez wspaniałych koncertów. Zainteresowani muzyką i tańcem z pewnością nie byli zawiedzeni! Liczba ludzi, którzy zgromadzili się w dniach 22-23 września br. na praskim „Pożegnaniu Lata” dowodzi tego, jak bardzo jesteśmy głodni takich wydarzeń.

Więcej:

https://wio.waw.pl/artykul/j-wachowicz-jedyna/513292

 

Praskie „Pożegnanie Lata” – dwudniowy piknik rodzinny w obiektywie naszego aparatu! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się