13°C słabe opady deszczu

Radny Wachowicz rzuca rękawicę Przewodniczącemu Kędzierskiemu. Chce debaty o Pradze

Urząd dzielnicy, Radny Wachowicz rzuca rękawicę Przewodniczącemu Kędzierskiemu debaty Pradze - zdjęcie, fotografia

Jacek Wachowicz, radny Kocham Pragę, we wtorek rzucił wyzwanie Przewodniczącemu Rady Dzielnicy Ryszardowi Kędzierskiemu. Chce publicznej debaty m.in. o tym dlaczego została zerwana koalicja PiS z Kocham Pragę, odrzucony „Pakt dla Pragi”, omówić pracę byłych Zastępców Burmistrza Dariusza Kacprzaka i Dariusza Wolke w kontekście ich odwołania i omówić wizję rozwoju i funkcjonowania Dzielnicy.

Radny Jacek Wachowicz chce by debata odbyła się w Urzędzie Dzielnicy i by była transmitowana w internecie, tak by wszyscy zainteresowani mieszkańcy dzielnicy mogli jej posłuchać. Deklaruje, że pokryje wszelkie koszty z tym związane.

Czy Przewodniczący Rady podejmie rzuconą rękawice? Czekamy na reakcję.

Radny Wachowicz rzuca rękawicę Przewodniczącemu Kędzierskiemu. Chce debaty o Pradze komentarze opinie

  • gość gość - niezalogowany 2017-04-30 17:26:08

    Jacek Wachowicz?. Kto to jest?. Mieszkam na Pradze od urodzenia i znam wielu prażan, ale ten pan nikogo mi nie przypomina. Aaaa już wiem to ten, który chciał za wszelką cenę władzy. Osoba rozdająca karty z tylnego siedzenia, z zawodu magister jak sam się przedstawił w jednym z sądów warszawskich. Niech publicznie powie ile czasu wynajmował lokal będący własnością m.st. Warszawy, który był wyłączony z eksploatacji i ile lat nie płacił za wynajem.

Dodajesz jako: Zaloguj się