5°C bezchmurnie

Zatrzymano kobietę poszukiwaną 3 listami gończymi

Bezpieczeństwo, Zatrzymano kobietę poszukiwaną listami gończymi - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób na Pradze Północ dzięki czujności, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do obowiązków zatrzymali kobietę poszukiwaną trzema listami gończymi.

35-latka została zatrzymana przez policjantów po służbie. Fukcjonariusz czekając na tramwaj zwrócił uwagę na kobietę, która wydawała się być bardzo podobna do poszukiwanej Iwony B. i mimo, że był już "po godzinach" postanowił sprawdzić czy jego podejrzenia są słuszne. Poinformował o nich policjantów, którzy mu towarzyszyli i wspólnie przystąpili do działania. Kobieta nie ukrywała zdziwienia zaistniałą sytuacją, była zaskoczona widząc policyjne odznaki. 35-letnia Iwona B. była poszukiwana trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Warszawie i Bielsko-Białej. Wydano dwa nakazy doprowadzenia poszukiwanej do Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego, a także zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu kobiety. 

35-latka oskarżona jest o włamania, rozboje, kradzieże oraz posiadanie narkotyków oraz handel środkami niedozwolonymi. Grozi jej 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło:KSP

Zatrzymano kobietę poszukiwaną 3 listami gończymi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się