12°C słabe opady deszczu

ZRÓB COŚ DLA SIEBIE! Rodzinny plener artystyczny pod hasłem MODA, ZDROWIE, URODA

Kiedy: 2017-08-19 , godzina: 16:00 | Gdzie: Praski Ogródek Sąsiedzki

Imprezy, ZRÓB SIEBIE! Rodzinny plener artystyczny hasłem ZDROWIE URODA - zdjęcie, fotografia

19 sierpnia zrób coś dla siebie! Dom Kultury Praga od godz. 16:00 do 19:00 zaprasza do Sąsiedzkiego Ogródka Praskiego przy al. Solidarności 55 na plener rodzinny pod hasłem „Zdrowie, moda i uroda”. Uczestnicy – w różnym wieku - będą mogli skorzystać z warsztatów artystycznych i porad dietetyka. Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny.

W programie pleneru znajdą się m.in. warsztaty upcyclingowe z tworzenia oryginalnej biżuterii z nieoczywistych elementów, traktowanych często jako śmieci czy odpady. Poprowadzi je specjalistka w dziedzinie – projektantka Sława Tchórzewska, uczestniczka prestiżowych wystaw w kraju i zagranicą.

Wątek upcyclingu będzie kontynuowany także w warsztatach krawieckichWarszawa Szyje zaprezentuje na maszynach JUKI jak można wykorzystać stare dżinsy zamieniając je w efektowne torby - zainteresowani będą mieli okazję poznać tajniki warsztatu kroju i szycia i wyjść z samodzielnie uszytą torbą.

Nie zabraknie porad i warsztatów z domowej produkcji naturalnych kosmetyków (peeling do ciała, dezodorant), warsztatów z malowania na jedwabnych apaszkach, z ozdabiania odzieży odblaskami (dedykowane szczególnie najmłodszym). Na zainteresowanych tematyką żywienia czeka dietetyk, który opowie m.in. skutkach chorób dietozależnych, wpływie diety na układ krążenia oraz znaczeniu diety w profilaktyce nowotworowej.

Organizatorzy przewidują konkursy z nagrodami, m.in. bony ufundowane przez Galerię Wileńską.

19 sierpnia, godz. 16:00-19:00
Praski Ogródek Sąsiedzki/ al. Solidarności 55 / vis a vis Miśków
Wstęp wolny

Organizator: Dom Kultury PRAGA
w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
ul. Dąbrowszczaków 2, 03-474 Warszawa
www.dkpraga.pl / [email protected]
tel. (22) 618 41 51
Informacja: [email protected]

Patroni medialni i partnerzy:
Radio RDC, Twoja-Praga.pl, Leroy Merlin Polska, Galeria Wileńska, RSM PRAGA - Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, JUKI, Warszawa Szyje, Szyj w domu, Impall Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., Promomarka S.C., Hutik, Dom w Ogrodzie, Pizzeria Tereza.

 

ZRÓB COŚ DLA SIEBIE! Rodzinny plener artystyczny pod hasłem MODA, ZDROWIE, URODA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się