1°C słabe opady deszczu

Fotograf Praga Północ – Zdjęcia Ślubne

Wykonujemy wszystkie zdjęcia do dokumentów: Dowód osobisty, paszport, karta stałego pobytu, prawo jazdy w cenie 20 zł za 4 sztuki. Zdjęcia do dyplomu w cenie 30 zł 4 sztuki. Odbiór natychmiastowy. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów dla dzieci.

Zdjęcia ślubne wykonujemy w plenerze jak i profesjonalnym studio. Możemy zrobić reportaż z kościoła jak i wesela. Zawsze mamy wolny termin i zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówienia. Ceny zaczynają się już od 300 zł za sesję ślubną w studio.

Wykonujemy zdjęcia okolicznościowe w studio jak i plenerze z okazji chrztu i komunii świętej. Zdjęcia dla dzieci, sesje rodzinne, portrety i inne.

Zdjęcia dla firm, spotkania, imprezy, wyjazdy integracyjne i inne.

Zdjęcia do ogłoszeń, obsługujemy agencje sprzedaży mieszkań jak i komisy samochodowe. Dzięki naszym zdjęciom może znacznie wzrosnąć skuteczność ogłoszenia w sieci.

Studio jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 14 – 18 i mieści się przy ulicy Piotra Wysockiego 32A Terminy sesji ustalane są indywidualnie na zamówienie również w soboty, niedziele i święta.  

Łatwo zaparkować samochód w zasadzie „pod drzwiami” jak i dojechać komunikacją miejską. Jeśli masz pytanie zadzwoń: tel: pięć trzy cztery 94 00 77 

Zapraszamy!